Clubkampioenschappen

De clubkampioenschappen voor de Subtoppers zijn op maandag 31 augustus 2020 gespeeld.
De eindstand was:
1. Aat vd Berg
2. Evelien de Rooij
3. Marjo vd Mee
4. Sjoerd Vogelaar
Prijzen werden uitgereikt door voorzitter Ton.
Sjoerd nam de Rode Lantaarn mee naar huis.
Voor iedere deelnemer was er een (klein) prijsje.

Uitslagen:
Aat - Evelien 11-9 11-8 8-11 11-1
Sjoerd - Marjo 4-11 4-11 3-11
Aat - Marjo 7-11 8-11 11-8 12-10 11-2
Sjoerd - Evelien 11-2 7-11 7-11 4-11
Aat - Sjoerd 11-8 10-12 6-11 11-8 13-11
Marjo - Evelien 10-12 6-11 5-11

De echte clubkampioenschappen werden donderdag 10 september a.s. gehouden.
De eindstand van de poules was als volgt:

Poule 1   Poule 2
1. 8 Emie van Bodegom   2. 6 Hans Mol
4. 2 Jan Scheffers   1. 8 Cuma Kondu
2. 5 Peter Droge   4. 2 Clement de Rooij
5. 1 Ton Tromp   3. 4 Hans Buitendijk
3. 4 George Chin A Fat   5. 0 Hans de Wit

Beide poules werden gespeeld als 5-kamp op 2 tafels en best of four.
De nrs. 1 en 2 plaatsen zich voor de kruisfinales. Voor de uitslagen: zie onderstaand.
De briefjes van de halve finales zijn niet in handen van de organisatie.
Finale: Emie - Cuma 11-7 11-7 16-14(na 10-7)
3e/4e plaats: Hans Mol - Peter  8-11 7-11 11-7 12-14(*)
(*) uitgemaakt met een heel vieze randbalservice.


  Clubkampioenschappen 2020   1e game 2e game 3e game 4e game  
                  1-5 11-7 11-6 11-4   3-0
  Poule 1             2-4 11-9 9-11 11-9 11-9 3-1
    R1 R2 R3 R4 R5 tot pl 3-5 11-7 11-13 11-7 4-11 2-2
1 Emie 2 2 X 2 2 8 1e 1-4 11-7 11-6 11-4   3-0
2 Jan 2 X 0 0 0 2 4e 2-3 7-11 8-11 7-11   0-3
3 Dröge X 1 2 0 2 5 2e 4-5 11-4 11-3 3-11 5-11 2-2
4 Ton 0 0 1 X 0 1 5e 1-3 11-8 11-9 11-3   3-0
5 George 0 1 1 2 X 4 3e 2-5 5-11 3-11 9-11   0-3
                  3-4 11-8 9-11 11-3 11-9 3-1
  10-9-2020               1-2 11-7 12-10 11-5   3-0
  Clubkampioenschappen 2020   1e game 2e game 3e game 4e game  
                  1-5 11-8 11-3 11-5   3-0
  Poule 2             2-4 15-13 6-11 11-6 11-7 3-1
    R1 R2 R3 R4 R5 tot pl 3-5 12-10 11-9 9-11 11-7 3-1
1 Mol 2 2 X 2 0 6 2e 1-4 11-4 6-11 11-5 11-4 3-1
2 Cuma 2 X 2 2 2 8 1e 2-3 12-10 11-5 11-7   3-0
3 Clement X 2 0 0 0 2 4e 4-5 11-5 11-9 13-11   3-0
4 Buit 0 0 2 X 2 4 3e 1-3 11-6 12-10 13-15 11-6 3-1
5 deWit 0 0 0 0 X 0 5e 2-5 11-3 11-6 11-7   3-0
                  3-4 12-10 7-11 7-11 2-11 1-3
  10-9-2020               1-2 11-7 7-11 6-11 6-11 1-3